Ziņas

Kriminālziņas

Smiltenē nepilngadīgs velosipēdists iebrauc kokā un gūst miesas bojājumus

28.oktobrī pulksten 14:00 Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā nepilngadīga persona, vadot velosipēdu, iebrauca kokā un guva miesas bojājumus. Cietušais velosipēda vadītājs nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process, tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

28.oktobrī pulksten 10:01 Limbažu novadā, Katvaru pagastā, vīrietis, vadot automašīnu “VW Golf”, ar neatbilstošām valsts reģistrācijas numura zīmēm, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs un trīs pasažieri, visi nogādāti medicīnas iestādē. Jāpiebilst, ka automašīnas vadītājs pie stūres sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkohola reibumā, proti, 2,69 promiles.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas, turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

28.oktobrī pulksten 08:15 Valkas novadā, Ērģemes pagastā konstatēts, ka atlaužot ieejas durvju piekaramo atslēgu, iekļūts darbnīcā, no kurienes nozagti dažādi elektroinstrumenti. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Policijā sākts kriminālprocess.