Ziņas

Sabiedrība

Smiltenē ar sacensībām atklās skeitparku

4.aprīlī notiks atjaunotā un labiekārtotā Smiltenes skeitparka atklāšanas pasākums, kura laikā skeitparkā notiks sacensības un paraugdemonstrējumi.

Kā aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Arita Smalkā-Boriseviča, sacensības notiks trīs disciplīnās – skeitbordā, BMX riteņbraukšanā un ar mazajiem skuteriem. Sacensības dalībniekus vērtēs žūrija, kura katrā disciplīnā noteiks trīs labākos braucējus, kā arī dienas laikā tiks rādīti paraugdemonstrējumi visās trīs sacensību disciplīnās. Reģistrēšanās sacensībām pasākuma norises dienā Smiltenes skeitparkā no plkst.9.30, sacensību sākums plkst.12.

Pagājušā gada rudenī tika uzsākta skeitparka atjaunošana un labiekārtošana, kā rezultātā ir uzstādītas četras dažādas konstrukcijas skeitparka pilnveidei un modernizācijai. Lai skeitparku atjaunotu un modernizētu atbilstoši jauniešu vajadzībām, notika tikšanās ar aktīvākajiem skeitparka lietotājiem, jo jaunieši, kuri aktīvi izmanto skeitparku, vislabāk zina, kas nepieciešams, lai tas būtu piemērots un pilnvērtīgs.

Smiltenes skeitparka atjaunošanai un labiekārtošanai tika izsludināts pašvaldības iepirkums darbu izpildei. Kopējā summa skeitparka atjaunošanai – 19 366 eiro (neskaitot PVN), kas tika segta no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Darbus veica SIA “Mind Work Ramps”.

LETA