Ziņas

Sports

Smeceres silā notiks sacensības “Biatlons visiem”

Smeceres silā 30.janvārī gaidāmas sacensības “Biatlons visiem”, aģentūru LETA informēja Madonas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Miķelsone.

Sacensību mērķis ir popularizēt biatlonu Latvijas iedzīvotāju un ģimeņu vidū. Sacensībās aicinātas piedalīties gan sievietes, gan vīrieši, kas tiks sadalīti pa vecuma grupām.

Sacensībās ir atļauts gan brīvais, gan klasiskais slēpošanas stils. Līdztekus slēpošanai brīvajā stilā tiks nodrošināta papildu sliede slēpošanai klasiskajā stilā trases malā.

Vīriešiem, kas dzimuši 2000.gadā un jaunāki un kas dzimuši 1951.gadā un vecāki, kā arī visām sieviešu grupām jāpieveic 5 kilometru distance ar divām šautuvēm guļus. Pārējām vīriešu grupām – 10 kilometri ar divām šautuvēm guļus. Katrā šautuvē jāveic pieci šāvieni. Par katru nesašautu mērķi jāveic 150 metru soda aplis, savukārt par neveiktu soda apli tiks piemērots sods 2 minūtes.

Ar sacensībām nepieciešamajiem ieročiem nodrošinās Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola. Būs pieejams ierocis arī kreiļiem. Apbalvoti tiks trīs labākie visās grupās.

Pieteikšanās līdz 28.janvārim mājaslapā “www.smeceressils.lv”. Tur arī pieejama informācija par sacensību norisi. Telefona numurs papildu informācijai – 26396032.