Ziņas

Sabiedrība

Slēpošanas kalnu un trašu pārstāvji apmierināti ar aktīvo sezonas sākumu

Vērtējot pirmās dienas kopš ziemas sezonas atklāšanas pagājušā gada izskaņā, slēpošanas kalnu un trašu pārstāvji ir apmierināti ar aktīvo sezonas sākumu.

Kā aģentūrai LETA stāstīja “Žagarkalna” pārstāvis Vadims Kameņevs, sezonas sākums ir ļoti apmierinošs, jo pirmajās dienās bija ziemas prieku baudīšanai labi laikapstākļi un daudz apmeklētāju.

Kameņevs arī informēja, ka “Žagarkalns” šonedēļ plāno atvērt “Garo kalnu” un “Snovborda parku”.

Arī “Milzkalna” vadītājs Viesturs Ošnieks atzina, ka sezona ir sākusies ļoti aktīvi, kā arī to, ka šīs sezonas sākumā apmeklētāju bijis vairāk nekā iepriekšējā sezonā.

“Riekstu kalna” direktors Ervīns Kišuro atzīmēja, ka sezonas sākums ir ļoti labs gan laikapstākļu ziņā, gan apmeklētāju ziņā.

Arī “Ozolkalna” izpilddirektors Māris Kjaspers teica, ka pirmajās dienās apmeklētāju bijis daudz. “Apmeklētāji laikam bija ļoti nocietušies. Pirmajās dienās kalnu “gāza apkārt”.”

Kalnu un trašu pārstāvji arī norādīja, ka pirmajās dienās kalnu un trašu nodrošinātās iespējas izmantojuši arī apmeklētāji no Latvijas kaimiņvalstīm – Igaunijas, Krievijas un Lietuvas.

Kā liecina ziemas prieku portāla “slalom.lv” un slēpošanas trašu un kalnu mājaslapās publicētā informācija, patlaban atvērto kalnu vidū ir “Žagarkalns”, “Milzkalns”, “Riekstu kalns”, “Ozolkalns”, “Reiņa trase”, “Rēķa trase”, “Kamparkalns”, “Gaiziņš”, “Egļu kalns”, “Baiļi”, “Kordes trase”, “Kaķīškalns” un “Lemberga hūte”.