Raksti

Skolās

Vidzemes Augstskolā jūnijā notiks Baltijas Starptautiskā vasaras skola

No 19.jūnija līdz 30.jūnijam Vidzemes Augstskolā norisināsies Baltijas Starptautiskā vasaras skola, kas šogad būs veltīta stratēģiskās komunikācijas apguvei, noskaidrots Vidzemes Augstskolā.

Vasaras skolas mērķis ir sniegt praktiskas iemaņas studentiem, kas vēlas uzlabot spēju risināt dezinformācijas jautājumus un veidot komunikācijas kampaņas starptautisko attiecību jomā.

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš uzsver, ka mūsdienās ir aizvien svarīgāk pētīt veidus, kā organizācijas, institūcijas un valdības veido stratēģisko komunikāciju un kādu lomu komunikācija spēlē politikas uztveres veidošanā: “Lai mediju un komunikācijas studenti to darītu, viņiem ir nepieciešamas atbilstošas praktiskās iemaņas, ko vēlāk pielietot profesionālajā dzīvē.”

Stratēģiskās komunikācijas eksperti Jānis Rungulis un Anneli Kimbera no Eiropas Ārējās darbības dienesta (ĒĀDD) stratēģiskās komunikācijas uzdevumu vienības uzstāsies kā galvenie runātāji, kā arī vadīs praktiskas nodarbības, kurās viņi pievērsīsies stratēģiskajai komunikācijai un dos piemērus no savas darba pieredzes.

ĒĀDD stratēģiskās komunikācijas vienība tika izveidota 2015. gada beigās, lai uzlabotu komunikāciju par Eiropas Savienības (ES) Austrumu partnerības politiku, stiprinātu mediju vidi Austrumu kaimiņvalstīs un uzlabotu ES spēju prognozēt, risināt un reaģēt uz dezinformāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *