Raksti

Skolās

Uzstādīs jaunus apkures katlus 

Amatas pamatskolā siltumu nodrošinās trīs jauni granulu apkures katli, līgums par to piegādi un uzstādīšanu parakstīts jūlija sākumā. Cēsu novada Amatas apvienības pārvaldes vadītāja Elita Eglīte, kura gan sarunas brīdī ar “Druvu” bija atvaļinājumā, atzina, ka satraukuma par iecerētās pārbūves termiņiem nav. “Līgums ar uzņēmumu, kas veic darbus, ir noslēgts, nav šaubu, ka līdz plānotajiem termiņiem, proti, tuvojošai apkures sezonai rudenī jeb trīs mēnešu perioda beigām no līguma slēgšanas brīža, darbi tiks pabeigti. Pamats skolas apkures iekārtu maiņai ir tas, ka līdz šim izmantoja malkas apkures katlus, tos saglabājot, vajadzētu būvēt jaunu malkas šķūni, kam būtu gana lieli sagatavošanās darbi. Tādēļ izvēlējāmies pāriet uz granulas apkures sistēmu,” teic E.Eglīte.

Amatas pamatskolas direktors Valdis Nītiņš plānotajā remont­darbu sākšanās periodā atrodas atvaļinājumā, bet arī viņš vērtēja, ka viss rit, kā plānots: “Iepirkums noticis, darba izpildītāji ir zināmi, plānojam, ka darbi būs padarīti līdz jaunās apkures sezonas sākumam.”

Jūlija sākumā parakstīts līgums par granulu katlu piegādi un uzstādīšanu gan Amatas pamatskolas ēkā, gan Skujenes pagasta pārvaldes ēkā “Gaismas”. Darbus veic SIA “SILTUMTEHSERVISS”. Jūlijā arī noslēgsies iepirkums par apkures katla nomaiņu Nītaures kultūras namā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *