Raksti

Skolās

Skolēni attālināti varēs piedalīties RTU lekcijās, satikt studentus un mācībspēkus

Nākamnedēļ, no 22.marta līdz 26.martam, skolēni un arī citi interesenti varēs attālināti piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajā pasākumā “Seko studentam”, kura laikā būs iespēja piedalīties attālinātās lekcijās, kā arī satikt studentus un mācībspēkus, informēja RTU Sabiedrisko attiecību departamenta projektu vadītāja Lāsma Vaivare.

Dalībniekiem būs iespēja iepazīt universitāti pirms nākotnes profesijas izvēles – viņi varēs ielūkoties studiju procesā trīs dažādās studiju programmās: “Elektrotehnoloģiju datorvadība”, “Datorsistēmas” un “Uzņēmējdarbība un vadība”.

Tāpat būs iespēja piedalīties dažādu studiju priekšmetu attālinātās lekcijās, iztaujāt studentus par viņu ikdienu, lekciju saturu un norisi, uzdot interesējošos jautājumus mācībspēkiem. Nedēļas laikā interesentiem būs iespēja iegūt pilnīgu informāciju par studijām RTU Cēsu studiju un zinātnes centrā, lai varētu izdarīt pārdomātu izvēli.

RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs aicina pasākumā piedalīties ne tikai vidusskolēnus un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus, bet arī citu augstskolu studentus un darba devējus, izzinot iespējas, ko piedāvā centrs.

RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs ir dibināts 2011.gadā, lai Vidzemē nodrošinātu inženiertehniskās izglītības pieejamību. Centra mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu studiju procesu un saturu, ilgtspējīgas inovācijas, zināšanu pārnesi un mūžizglītību, kas atbilst darba tirgus vajadzībām, veicinot Vidzemes reģiona attīstību.

Kā norādīja Vaivare, centrā tiek īstenotas darba tirgū pieprasītas studiju programmas adaptronikā, uzņēmējdarbībā un vadīšanā, materiālu tehnoloģijās un dizainā, datorsistēmās un elektrotehnoloģiju vadībā. Paralēli dažādām studiju programmām tas piedāvā arī tālākizglītības un pilnveides kursus, kā arī atbalstu inovāciju radīšanā studentiem, zinātniekiem, jaunuzņēmumiem un kompānijām, kas vēlas palielināt savu produktu un pakalpojumu pievienoto vērtību.

Tāpat centrā izveidotā atvērtās prototipēšanas laboratorija “theLab Cēsis” piedāvā labi aprīkotu vidi, zināšanas un kompetences inovatīvu produktu radīšanai, stiprinot inovāciju ekosistēmu Vidzemē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *