Raksti

Skolās

Skolas gaida audzēkņus

Atlikušas pāris dienas, lai mācību iestādes sagatavotos jaunajam skolas gadam. “Remonti ir pabeigti, tiek veikta pēdējā sakopšana, lai telpās varētu sākties mācības,” stāsta Līgatnes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Šteins un atzīst, ka vasara bijusi ļoti saspringta, darāmā daudz. “Iepirkumi ir laimes spēle. Divos iepirkumos mums ļoti paveicās, trešais būvnieks sagādāja ne mazums problēmu. Tā notiek ne tikai mūsu novadā. Beigās jau viss tiek izdarīts, tikai tas prasa papildu resursus, un gadās, ka jāpārmaksā par nekvalitatīvu darbu,” vērtē novada vadītājs un uzsver, ka iecerētie darbi izglītības iestādēs ir izdarīti.

29.augustā Pārgaujas novada izglītības iestādes – Straupes pamatskolu, Stalbes vidusskolu, Stalbes vidusskolas struktūrvienību Auciemā un Raiskuma internātpamatskolu – rehabilitācijas centru – apmeklēja novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents un deputāts, Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Monvids Krastiņš. Skolu direktori, skolotāji un administrācijas darbinieki stāstīja un rādīja, kas izglītības iestādēs labiekārtots, kā arī ieteica, kas būtu nepieciešams nākotnē.

Pārgaujas novadā tā ir tradīcija, tuvojoties jaunajam mācību gadam, domes pārstāvji novērtē skolu atbilstību un gatavību mācību gadam. Gan H.Vents, gan M. Krastiņš atzina, ka visas novada izglītības iestādes un to telpas ir atbilstošas un gatavas skolēnu uzņemšanai.

Vecpiebalgas novada izglītības iestādēs, kā stāsta pašvaldības izpilddirektore Lelde Burdaja, plānotie remonti ir pabeigti un šajās dienās tiks paveikti atlikušie sīkumi. Vecpiebalgas novada pamatskolā Dzērbenē saremontētas kāpņu margas, izremontēta viena klase. Skolas ēkā būs arī viena grupa pirmsskolas bērniem. Taurenes bijušajā pamatskolā telpas pielāgotas bērnudāzniekiem. Tāpat kā Vecpiebalgas bērnudārzam vairākām grupām iegādātas jaunas mēbeles. Vecpiebalgas vidusskolā izremontētas jaunāko klašu telpas.

“Skolu un bērnudārzu telpas skolas sākumam ir sakārtotas,” saka izpilddirektore.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *