Raksti

Skolās

Skolas ēka kļūs energoefektīvāka

Jaunpiebalgas vidusskolas sākumskolas un pirmsskolas ēkā būvdarbi energoefektivitātes paaugstināšanai jāsalāgo ar audzēkņu ikdienas gaitām mācību iestādē.

Vidusskolas direktors Arnis Ratiņš pastāstīja, ka patlaban plānoti darbi, kurus iespējams veikt līdztekus mācību un pirmsskolas darba procesam: “Tāpēc ir gana daudz lietu, kas jāpārdomā, jāsaplāno, lai abi procesi varētu notikt sekmīgi. Remonta darbi jāpielāgo starpbrīžu un brīvo laiku grafikam, tāpat sevišķi svarīgi ir drošības noteikumi, ņemot vērā, ka visi plānotie darbi norisinās mazāko vecumgrupu izglītošanās ēkā.”

A.Ratiņš gan ir pārliecināts, ka sadarbība ar būvniekiem izdosies veiksmīga un visas puses par paveikto gala rezultātā būs gandarītas. Katru ceturtdienu plānotas sanāksmes, lai izvērtētu turpmākos darbus un jau izdarīto, tāpat plānota sapulce audzēkņu vecākiem, kurā tiks informēts par darbu norisi un drošības noteikumiem.
“Pirmā sapulce skolas vadībai un būvniekiem, kurā pārrunājām plānoto darbību, lielākoties vispārīgos jautājumus, kas saistīti ar šo projektu, notika pagājušajā ceturtdienā,” par to, kā noris gatavošanās remonta darbiem, stāsta A.Ratiņš. Darbus uzsāks šajās dienās. “Remontdarbu projektu plānots īstenot desmit mēnešu periodā. Protams, lielākie darbi, kas saistīti ar apkures sistēmu, tiks veikti vasaras brīvlaikā.”

Ēkai paredzēta ārsienu un jumta siltināšana, pagraba pārseguma, cokola siltināšana, koka logu un durvju maiņa un regulējamas apkures sistēmas, elektroapgādes un ventilācijas sistēmu izveidošana.

Līgums par darbu izpildi noslēgts ar pašvaldības izsludinātā konkursa uzvarētāju SIA “Trast Būve”, kas reģistrēta Madonas novadā. Līguma summa – 506 877,11 eiro (bez PVN).
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 619, 9 tūkstoši eiro. 85 % no attiecināmajām izmaksām jeb 491,6 tūkstošus eiro finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *