Raksti

Skolās

Siguldas pilsētas vidusskola Ziemassvētkus nosvin īpašā masku ballē

Foto: no albuma

Pagājušās nedēļas ceturtdienā, 21.decembrī, skaistāko svētku gaidīšanas laikā Siguldas pilsētas vidusskola ar Bigbank atbalstu rīkoja mistikas pilnu Ziemassvētku masku balli. Šī gada ballē īpaša uzmanība tika veltīta atmosfērai un dekorācijām, ballei piešķirot īpašu greznību. Vidusskolas Ziemassvētku svinības atbalstīja Bigbank AS Latvijas filiāle iniciatīvas “Bigbank piepilda sapņus” ietvaros.

Jāatgādina, ka šī gada novembrī un decembrī bankas organizētajā iniciatīvā “Bigbank piepilda sapņus” tika saņemti vairāki desmiti pieteikumu no visdažādākajām Latvijas pilsētām un novadiem. Siguldas pilsētas vidusskolas iecerētais Ziemassvētku balles koncepts ar īpašu masku balles atmosfēru īpaši ieintriģēja iniciatīvas žūriju. Siguldas pilsētas vidusskola kopā ar Rugāju novada skolu uzvarēja iniciatīvā un saņēma bankas atbalstu savu sapņu Ziemassvētku svinībām.


Siguldas pilsētas vidusskolas 12.klases skolēni vēlējās savu pēdējo Ziemassvētku balli padarīt neaizmirstamu un krāšņu, piepildot ne tikai savas klases, bet arī visas skolas kopīgo sapni – piedalīties masku ballē. Skolēni bija tērpušies skaistos balles tērpos un elegantās maskās, Andra Kiviča izpildītai mūzikai papildinot svētku atmosfēru. Paši skolēni vēlējās radīt mistikas, krāšņuma un svētku atmosfēru vienuviet un viņiem ar Bigbank iniciatīvas palīdzību tas ir izdevies.

Arī pārējās reģiona un Latvijas skolas tiek aicinātas nākamajā gadā būt vērīgām un sekot iniciatīvas “Bigbank piepilda sapņus” izsludināšanai. Iespējams, ka jau 2018. gadā Bigbank palīdzēs arī tavai skolai realizēt visdrosmīgākās svētku idejas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *