Raksti

Skolās

Seši pretendenti ģimnāzijas direktora amatam

Uz Latvijas mērogā atpazīstamību ieguvušās Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (DACVĢ) direktora amatu kopumā saņemti seši pieteikumi, “Druva” uzzināja Cēsu novada pašvaldības Administrācijas birojā. Pašvaldības personāla vadītāja Iveta Purmale pastāstīja, ka gatavību vadīt ģimnāziju izteikuši gan vietējie speciālisti, gan izglītības jomas profesionāļi no citiem novadiem. Tāpat pretendentu vidū ir gan cilvēki, kuri jau ir vadījuši kādu izglītības iestādi, gan tādi, kuri pieredzi un zināšanas guvuši citos ar izglītības procesa plānošanu saistītos amatos.
Konkurss uz ģimnāzijas direktora krēslu tika izsludināts aprīļa sākumā, pieteikums bija jāiesniedz līdz 24.aprīlim. Preten­dentu izvērtēšana turpinās, un visticamāk, novada dome par komisijas izvēlēto direktora amata kandidātu spriedīs maija nogalē. Ja par atbilstošāko atzītais pretendents gūs domes deputātu atbalstu, vēl nepieciešams sagaidīt Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinājumu šai izvēlei, lai skolas vadības grožus drīkstētu nodot jaunās rokās.

Jau vēstījām, ka ilggadējā DACVĢ direktore Dace Eglīte ar šī mācību gada noslēgumu lēmusi amatu, kurā Cēsu pilsētas dome viņu apstiprināja 2001.gada 1.sep­­tembrī, atstāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *