Raksti

Skolās

Piešķirts Zaļais karogs

Desmit Cēsu novada mācību iestādēm šajā mācību gadā piešķirts Vides izglītības fonda apbalvojums – starptautiskais Zaļais karogs. To pasniedz par sasniegumiem vides izglītībā, gan integrējot vides aizsardzības jautājumus mācību procesā, gan aktīvi rīkojoties vides interesēs un iesaistot sabiedrību. Ar Zaļo karogu apbalvota Priekuļu vidusskola, Amatas, Liepas, Rāmuļu, Stalbes pamatskola un Cēsu Pastariņa sākumskola. Šis apliecinājums piešķirts trim pirmsskolas izglītības iestādēm – Jāņmuižas, Līvu un Priekuļu bērnudārzam “Mežmaliņa”, kā arī Dzērbenes vispārizglītojošās un mūzikas pamatskolas Taurenes pirmsskolas grupām.

Trīs izglītības iestādes novadā saņem Latvijas Ekoskolu sertifikātu- Cēsu 1. un Straupes pamatskola, Vidzemes Tehnolo­ģiju un dizaina tehnikums. Sku­jenes pamatskolai – pateicība par dalību Ekoskolu programmā.

Zaļo karogu Latvijā šogad saņems 96 izglītības iestādes, tostarp piecām piešķirts augstākais programmas apbalvojums – Ekoskolu vēstnieka statuss, 43 – iegūst Latvijas Ekoskolas sertifikātu. Apbalvojumus pasniegs 13.septembrī Rīgā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *