Raksti

Skolās

Meklē direktoru Vecpiebalgas novada pamatskolai

Vecpiebalgas novada pašvaldība meklē direktoru jaunajai Vecpiebalgas novada pamatskolai, liecina publikācija “Latvijas Vēstnesī”.

No pretendentiem sagaida atbilstošu izglītību, lieliskas valsts valodas zināšanas un vēl vienas Eiropas Savienības valodas pārzināšanu. Pretendentam jābūt trīs gadu pieredzei līdzīgā darbā, labām komunikācijas un sadarbības prasmēm, kā arī augstai stresa noturībai un prasmēm strādāt ar datoru. Pretendentiem vēlama arī B kategorijas autovadītāja apliecība un pieredze projektu vadībā.

Savu pieteikumu elektroniski, pa pastu vai klātienē pašvaldībā gaidīs līdz 5.aprīlim.

Jau vēstīts, ka Vecpiebalgas novada dome lēmusi apvienot šobrīd esošās četras pašvaldības izglītības iestādes divās.

Tas nozīmē Inešu pamatskolas pievienošanu Vecpiebalgas vidusskolai un Dzērbenes vispārizglītojošās un mūzikas pamatskolu apvienošanu ar Taurenes pamatskolu, izveidojot Vecpiebalgas novada pamatskolu.

Kā skaidroja pašvaldības vadītājs Indriķis Putniņš (Novada attīstībai), trijās no četrām skolām ir mazs skolēnu skaits un arī nākotne nesola audzēkņu pieaugumu.

Pārmaiņas stāsies spēkā jau arī šī gada 1.septembri.

Jau ziņots, ka pētījuma “Optimālā vispārējās izglītības iestāžu tīkla modeļa izveide Latvijā” autori straujās depopulācijas un nepietiekamā vidusskolēnu skaita dēļ Vecpiebalgas vidusskolu (OCE indekss 43%) ieteikuši reorganizēt par pamatskolu, pieļaujot varbūtību, ka ap 30 vidusskolēnu varētu doties mācīties uz Cēsīm, bet nedaudz mazāk – uz Madonas ģimnāzijām un vidusskolām. Šī prognoze veikta, pieņemot, ka, neraugoties uz lielāku attālumu, daudzveidīgāka piedāvājuma dēļ Cēsu attīstības centra vilkme ir lielāka nekā Madonas attīstības centram.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *