Raksti

Skolās

Labi rezultāti speciālās peldēšanas sacensībās

Spāres pamatskolas skolēni piedalījās Jelgavā notikušajās Latvijas Speciālās olimpiādes peldēšanas sacensībās un guva godalgotas vietas.

Skolas direktores vietniece izglītības jomā Aiva Lagzdiņa stāsta: “Peldēšanas iespēja bērniem tiek nodrošināta, izmantojot Eiropas Savienības finansējuma atbalstu, skolēni katru otrdienu ar autobusu brauc uz Priekuļu peldbaseinu, tur viņus sagaida speciāli apmācīts treneris peldēšanā un arī veselības speciālists.”

Jelgavā notikušajās sacensībās vislabākos rezultātus savā vecuma grupā uzrādīja Stefans Balodis, izcīnot zeltu peldēšanā uz muguras un sudrabu peldēšanā brīvajā stilā. Skolniece Ieva Badūne peldēšanā uz muguras izcīnīja bronzas medaļu, un sudrabu saņēma Daniels Vasiļjevs peldēšanā brīvajā stilā. Pārējiem komandas dalībniekiem individuālajos peldējumos pavisam nedaudz pietrūcis līdz pjedestālam. Teicamu startu uzrādīja arī Spāres pamatskolas komanda 4x25m stafetē peldēšanā brīvajā stilā, iegūstot 2.vietu. Stafetes disciplīnā startēja Andris Stulpinskis, Ieva Badūne, Daniels Vasiļjevs un Stefans Balodis.

Spāres skolas audzēkņi ir bērni ar veselības problēmām, taču viņi ar prieku iesaistās fiziskās aktivitātēs un piedalās dažādās sacensībās. A.Lagzdiņa teic, ka peldēšana bija tikai viena no daudzajām: “12.maijā Cēsu stadionā norisināsies Latvijas speciālās olimpiādes vieglatlētikas sacensības, kuras organizē mūsu skola un pedagogs Jānis Freivalds. Plānots, ka sacensībās piedalīsies deviņpadsmit skolas no visas Latvijas. No šīs olimpiādes arī parasti tiek izvēlēti nākamie sportisti, kuri tiek tālāk uz ārzemēm. Arī no Jelgavas peldēšanas sacensībām viens no mūsu skolēniem dosies aizstāvēt Latviju sacensībās Igaunijā.”

Spāres skolas audzēkņi iecienījuši arī ziemas sportu, ik gadu viņi piedalās slēpošanas sacensībās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *