Raksti

Skolās

Eksāmenu rezultāti Cēsu novadā

Aizvadīti eksāmeni 9.klasēm, kas šogad pirmo reizi kārtoti un vērtēti centralizēti, kas savukārt nozīmējot lielāku datu ticamību un objektīvāku pārskatu par visu valsti.

Beidzot, pēc dažādām aizķeršanām, sagaidīti arī to rezultāti. Kopumā valstī 9. klašu beidzējiem centralizētajos eksāmenos šogad vislabāk veicies angļu valodas eksāmenā, bet viszemākie rezultāti – matemātikā. “Druva” jautāja Cēsu novada skolām, kādi rezultāti to 9.klašu skolēnu vidū.

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 9.klašu skolēnu kopējie rezultāti: matemātikā vidēji 65,11 %, latviešu valodā 67,03 %, bet angļu valodā 82,14 %. Cēsu Valsts ģimnāzijā (CVĢ) rezultāti mazliet augstāki: matemātikā 77 %, latviešu valodā 78 % un angļu valodā 87 %. “Esam ļoti apmierināti ar 9.klašu skolēnu rezultātiem, ņemot vērā, ka šis bija pirmais gads ar modeli “Skola 2030,” tā CVĢ direktores vietniece mācību darbā Karīna Rutmane.
Vecpiebalgā savukārt latviešu valodas eksāmenā deviņi skolēni saņēmuši pietiekamu vērtējumu, proti, amplitūdā no 10 līdz 59 %, vēl deviņi – optimālu jeb 60 – 89 %. Matemātikā pietiekamu vērtējumu saņēmuši 11 skolēni, optimālu divi, bet augstu jeb vērtējumu no 90 – 99 % viens skolēns. Četriem nebija paveicies – tie saņēmuši nepietiekamu vērtējumu jeb 1 – 9 %. Angļu valodā pietiekamu vērtējumu saņēmuši septiņi Vecpiebalgas vidusskolas 9.klašu beidzēji, optimālu 11, bet augstu – viens.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *