Raksti

Skolās

Bērni vasarā

Futbola mačs. Bērni Pastariņa sākumskolas vasaras nometnē.
Foto: Indars Kieviņš

Topošajiem pirmklasniekiem Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā rit veselību veicinoša nedēļa. Divu klašu bērni, kopā 50, ik dienu pavada skolā, tās pagalmā un sporta laukumā iepazīstoties, veidojot draudzību. Sākumskolas pedagogi vasaras nedēļu saviem nākamajiem audzēkņiem veidojuši tā, lai septembrī pirmklasnieki jau justos kā savējie.

Nometnes projekta vadītāja Iveta Daiga iespēju startēt programmā, kas atbalsta veselīgu dzīvesveidu, tā veidošanos dažāda vecuma cilvēkiem, uzskata par lielisku iespēju. Jau pirms mācību gada topošajiem pirmklasniekiem kopīgi pavadīta nedēļa ir liels ieguvums. Par to liecina pagājušās vasaras pieredze.

Ar jaunu informāciju, ar aktīvām kustībām pavadītas die­nas kopā ar nākamajiem pedagogiem par vērtīgām atzinuši audzēkņu vecāki. Ģimenes savu laiku plānojušas tā, lai nākamajiem skolēniem nedēļa vasarā paietu skolas vidē ar topošajiem skolasbiedriem. Ik pēcpusdienu vecāki uzzina, cik daudz jauna mazuļi ieguvuši. Rotaļu veidā notikušas nodarbības, plenēri parkā, tikšanās ar viesiem, kas vēstījuši par veselīgu dzīvesveidu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *