Raksti

Skolās

Atklās projekta “Sporto visa klase” ceturto sezonu

Šodien Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, tiks atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” ceturtā sezona. Projekta ceturtajā sezonā iesaistīsies 112 jaunas 3.klases no 92 izglītības iestādēm visā Latvijā. 4.klašu grupā dalību projektā turpina 81 klase, 5.klašu grupā 36 klases, savukārt 6.klašu grupā piecas reizes nedēļā sportos sešas projekta pilotklases. Līdz ar to katru mācību dienu visā Latvijā sportos jau vairāk nekā 5240 skolēnu no 233 klasēm.

Dalība projektā “Sporto visa klase” skolēniem ir bez maksas, un tas paredz iesaistīto skolu 3., 4., 5. un 6.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildu trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izstrādātu metodisko materiālu.

Projekta mērķis ir palielināt projektā iesaistīto izglītības iestāžu, klašu un audzēkņu skaitu, izstrādājot projekta metodiskās programmas 3.-6.klašu grupai un četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, veselību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *