Raksti

Skolās

Atbrauks Latvijas Universitātes īpašs autobuss

Foto: Publicitātes

Latvijas Universitātes vēstneši īpaši aprīkotajā un interaktīvajā autobusā dodas pie Latvijas jauniešiem, lai sniegtu informāciju par daudzveidīgo Universitātes studiju programmu klāstu. 24. autobusā iespēja paviesoties ikvienam interesentam.

Ar 3D briļļu palīdzību virtuāli var paviesoties Latvijas Universitātes telpās un īpašā virtuālajā spēlē nonākt pat rektora kabinetā, kā arī planšetdatoros aizpildīt testu „Pastudē sevi!”, lai noskaidrotu sev piemēroto studiju virzienu, kā arī uzzinātu par studiju iespējām, piedalīties konkursos un laimēt balvas.

Tūres laikā aprīlī autobuss jau piestājis 20 skolās, šonedēļ pie jauniešiem Ērgļos, Siguldā, Madonā, Ulbrokā, Ropažos un Salacgrīvā. Ceturtdien, kad LU busiņs būs Cēsīs, Vidzemes koncertzālē notiks konference “Uzņēmība. Zināšanas. Panākumi”. LU mācībspēki, studenti un eksperti dalīsies ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem un pētījumiem. Ieeja bez maksas, aicināts ikviens interesents.

Latvijas Universitāte ir ierindota starp 2,7% pasaules vislabāko universitāšu, un tā ir arī līderis Latvijas darba devēju ieteikto studiju programmu TOP 10 ar četrām programmām. LU piedāvā studiju programmas 13 fakultātēs. būvē studentu pilsētiņu Rīgas Torņakalnā.

Latvijas Universitātē ir arī Latvijā veiksmīgākais Biznesa inkubators, multimediju studija, modernas laboratorijas un savs radio FM vilnī – radio NABA.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *