Raksti

Skolās

Apstiprināti divu skolu direktori

Amatas pamatskolas direktora amatu turpmāk ieņems Valdis Nītiņš, kurš iepriekš pildījis Cēsu novada pašvaldības Attīstības nodaļas komercdarbības speciālista pienākumus. Nule apstiprinātais direktors saka: “Izglītības joma man nav sveša, 12 gadus strādāju par skolotāju. Kad Cēsu novada pašvaldība likvidēja manu amatu, bija jāpieņem lēmums, ko darīt tālāk. Uz Rīgu pārcelties negribēju, turklāt skolas direktora amats atbilst manām interesēm un profesionālajai izglītībai. Es no redzu pievienoto vērtību, ko varēšu dot šajā amatā.”

V. Nītiņš uzsver, ka prioritāte direktora amatā būs kvalitatīva izglītības darba nodrošināšana: “Protams, galvenais uzdevums būs kvalitatīvu mācību nodrošināšana un skolas vispārējās attīstības veicināšana. Jau kandidatūras izvērtēšanas laikā vairākkārt teicu, ka manos plānos neietilpst revolucionāras pārmaiņas. Skolas dzīve turpināsies ierastajā ritmā, turpināšu iepriekšējā direktora iesāktās labās lietas. Zinu, ka ir iesākti projekti virzībā uz ekoskolu, kurus noteikti attīstīšu. Esmu ticies gan ar iepriekšējo skolas direktoru, gan novada domes priekšsēdētāju, deputātiem un izglītības kvalitātes pārstāvjiem, novērtēju, ka mana kandidatūra apstiprināta.”

Vecpiebalgas novada domes deputāti par Vecpiebalgas vidusskolas direktoru vakar vienbalsīgi apstiprināja Arvi Kalēju. Savs lēmums vēl jāpieņem Izglītības un zinātnes ministrijai.

“Jaunais direktors nesen pārcēlies uz dzīvi Vecpiebalgā. Pēc pamatizglītības viņš ir jurists, strādājis augstskolās, arī Drustu tautskolā “99 balti zirgi”, patlaban studē pedagoģiju,” saka novada vadītājs Indriķis Putniņš, bet deputāte Inese Navra viņu raksturo kā ideju ģeneratoru, cilvēku ar savu skatījumu un redzējumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *