Ziņas

Kriminālziņas

Skaistumkopšanas salonā nozog sievietes rokas somu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 56 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 15 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 11 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, kuros ir viens cietušais. Noformēti 53 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 26 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

22.novembrī pulksten 13:13 Cēsīs, Piebalgas un Lapsu ielu krustojumā, notika sadursme starp automašīnām “Opel Vivaro” un “VW Transporter”. Notikumā tika iesaistīti pašvaldības policijas darbinieki un trafarētā automašīna. Ziņots, ka pašvaldības policijas darbinieki brauca uz izsaukumu ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu, taču krustojumā “VW Transporter” vadītājs nav pamanījis braucējus, kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cieta “Opel Vivaro” pasažieris, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policija skaidro lietas apstākļus.

22.novembrī pulksten 14:15 Gulbenes novadā, autoceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene 74.kilometrā tika apturēts “VW Passat” transportlīdzekļa vadītājs, kurš ārpus apdzīvotas vietas braucis ar ātrumu 115 km/h. Lai izvairītos no protokola noformēšanas par ātruma pārsniegšanu, automašīnas vadītājs policijas darbiniekiem deva kukuli 10 EUR apmērā. Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess. Kukuļdošanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

22.novembrī pulksten 09:00 Priekuļu novada Liepas pagastā kāds mājas īpašnieks konstatējis, ka no īpašuma nozagta nauda. Materiālie zaudējumi noteikti 1070 EUR vērtībā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

22.novembrī pulksten 15:00 Madonā no kāda skaistumkopšanas salona nenoskaidrota persona nozaga sievietes rokas somu, kurā atradās melna jaka, maks ar naudu, bankas kartēm, kā arī autovadītāja apliecība un transportlīdzekļa tehnisko pase. Materiālie zaudējumi noteikti 65EUR vērtībā. Policija skaidro apstākļus, uzsākts kriminālprocess.