Ziņas

Sports

“SK Cēsis/ Remarks” joprojām otrie

Vispirms izbraukumā spraigā cīņā viņi uzvarēja tuvākos sekotājus “LSPA/ VEF” ar 75:73. Spēles sākums nebija labvēlīgs Cēsu komandai, jo pirmo ceturtdaļu viņi zaudēja ar 14:22. Taču pēc tam atguvās un samazināja rezultāta starpību. Viss atrisinājās spēles galotnē, kur veiksme bija cēsniekiem. Rezultatīvākie: I. Pūce – 14 punkti, A.Umbraško – 12, S. Kiseļovs – 11, R. Eglītis – 10.

Nākamajā dienā savā laukumā cēsnieki vairāk nekā 500 skatītāju klātbūtnē ar 79:71 pārspēja “Kursa MRU”. Kaut iepriekšējā spēlē bija iztērēts daudz spēka, cēsnieki pierādīja, ka vicelīderu godā nav nejauši. Līdzīgā cīņā pārāki visās ceturtdaļās bija cēsnieki

-22:18; 19:17; 21:20; 17:16. Rezultatīvākie: R. Eglītis – 15, S. Kiseļovs – 14, A. Umbraško – 10.

Komandas vecākais treneris Vladimirs Kiseļovs atzīst, ka spēlēs ar nosacīti vājākiem pretiniekiem ir grūti noskaņot spēlētājus spēlēt ar maksimālu atdevi: “Visi to it kā saprot, bet ir pārliecība, ka gan jau uzvarēsim. Tas rada spriedzi spēles laikā, it īpaši pēdējā ceturtdaļā. Beigās jau mūsējie pierādīja, ka ir spēcīgāki, bet uzvara nenāca viegli,” atzina V. Kiseļovs.

Šīs uzvaras cēsniekiem ļāva nostabilizēties turnīra tabulas otrajā vietā. Līderu gods joprojām ir “Rīga 05”, kas 13 spēles izcīnījusi 13 uzvaras. Cēsniekiem 10 uzvaras un trīs zaudējumi, bet tālāk ar vienādu rādītāju – septiņas uzvaras, seši zaudējumi – seko “LSPA/ VEF” un “I.O.S./ Jūrmala”.