Ziņas

Sports

“SK Cēsis” iekļūst lielajā finālā

Beigušās Latvijas Futbola federācijas Vidzemes reģiona 2.līgas meistarsacīkšu pirmā posma sacensības, un sācies otrais posms. Austrumu divīzijā uzvarēja FK “Valmiera/ Valka”, otrajā vietā SK “Cēsis” komanda, bet trešajā FK “Staiceles bebri”.

Futbola klubam “Priekuļi” šī sezona nebija tik veiksmīga, viņiem septītā vieta, un ar Rietumu divīzijas 7.vietas ieguvēju FK “Lielupe” nācās aizvadīt divas spēles, lai noskaidrotu, kura komanda būs 13., kura – 14. Priekulieši abās spēlēs izcīnīja pārliecinošas uzvaras 9:0 un 4:0.

Šobrīd katras divīzijas divas labākās komandas aizvada divu apļu turnīru, izspēlējot ar otras divīzijas komandām, lai noskaidrotu medaļu sadalījumu 2.līgā. Cēsu komandai pretī stāsies FK “Alberts” un FK “Pļaviņas”. Trīs spēles no četrām Cēsu komanda jau aizvadījusi, divreiz uzvarot FK “Alberts” futbolistus 2:1 un 1:0. Arī pirmajā spēlē pret FK “Pļaviņas” izcīnīta pārliecinoša uzvara 5:1, kas nozīmē, ka debijas sezonā “SK Cēsis” oficiāli kvalificējusies 2.līgas lielajam finālturnīram. Vēl 25.septembra atbildes spēlē Pļaviņās noskaidrosies kādas medaļas – zelta vai sudraba – komanda izcīnīs.

Pirmajā čempionāta posmā SK “Cēsis” rindās spēlēja 29 spēlētāji, un no 12 spēlēm 11 reizes laukumā devās A. Laganovskis, E. Matulis, I. Barkāns un L. Koroļovs. Komandas rezultatīvākais vārtu guvējs Renārs Kazus, kura kontā astoņi gūti vārti.

Treneris Normunds Zvejnieks norāda, ka komandas sniegums laukumā sezonas gaitā uzlabojies: “Fragmentāri spēlējam skatāmi, tā, kā vēlos, bet ne visas 90 minūtes. Uz to jātiecas finālturnīrā. Bieži iegriež kartītes, un te nepieciešama lielāka disciplīna, jo ne visas tās ir attaisnojamas. Spēlētājiem cītīgāk jāapmeklē treniņi, jo tajos veidojas sadarbība. Atšķirībā no citām komandu sporta spēlēm futbolā treneris spēles laikā maz ko var mainīt, jo maiņas ierobežotas, minūtes pārtraukumu nav. Tātad visam darbam jābūt treniņos, bet rezultātam – spēlēs.”