Ziņas

Sports

“SK Cēsis” arī futbolā

Sporta kluba “Cēsis” prezidents Krišjānis Kļaviņš izplatījis informāciju, ka jau šajā sezonā Latvijas futbola čempionāta 2.līgas Vidzemes zonas čempionātā startēs komanda SK „Cēsis”. Vidzemes reģiona vadītājs Andis Rozītis apstiprināja “SK Cēsis” pieteikumu, un pirmās spēles paredzētas maijā.

K. Kļaviņš informē, ka sakarā ar Cēsu stadiona infrastruktūras šobrīd neapmierinošo stāvokli un gaidāmo rekonstrukciju mājas spēles komanda “SK Cēsis” aizvadīs Priekuļos, bet Cēsīs sāks spēlēt pēc stadiona rekonstrukcijas: “Iespējamā spēļu norises vieta šosezon būs Priekuļu tehnikuma stadions. Kluba pirmās sezonas sastāvā būs trīs līdz pieci Cēsu futbolisti, pārējie no citām vietām. Noteikti nepiedāvāsim komandas sastāvā spēlēt FK “Priekuļi” futbolistiem, lai neizjauktu šī kluba dalību 2.līgas sacensībās.”

Latvijas futbola čempionāta 2.līgas sacensības ir pēc ranga trešā spēcīgākā līga valsts klubu hierarhijā – aiz Virslīgas un 1.līgas sacensībām. 2.līgas sacensības notiek pa reģioniem – Kurzemes, Rīgas, Vidzemes, Latgales un Ziemeļaustrumu. Pēc labāko noskaidrošanas katrā zonā 2.līgas finālturnīrs risināsies ar visu reģionu labāko klubu piedalīšanos.

K. Kļaviņš norāda, ka futbola komandas galvenā trenera vārdu un sastāvu paziņos līdz 20.aprīlim. Šajā gadā “SK Cēsis” plāno kļūt par Latvijas Futbola federācijas biedru kandidātu, kā arī startēt Latvijas kausa izcīņas sacensībās.

Kluba krāsas arī futbola komandā būs līdzjutējiem ierastās – baltā un zilā.

Kluba futbola virziena atvēršana neaprobežosies tikai ar dalību Latvijas futbola čempionāta 2.līgā. “Pamazām Cēsīs radīsim iespēju trenēties futbolā bērniem un jauniešiem, meitenēm. Īpašs uzrāviens futbola attīstībā pilsētā varētu notikt līdz ar Cēsu pilsētas stadiona nodošanu ekspluatācijā 2018.gadā. Mājas spēļu aizvadīšana ārpus Cēsīm, protams, nav vērtējama pozitīvi, tomēr tāda ir pašreizējā situācija. Ir vērts būt pacietīgiem, lai jau 2018.gadā varētu mačus aizvadīt jaunajā Cēsu pilsētas stadionā ,” tuvākos kluba plānus iezīmē Kļaviņš.

Atgādināsim, ka “SK Cēsis” prezidents Krišjānis Kļaviņš piedalīsies Latvijas Futbola federācijas prezidenta vēlēšanās, kas notiks aprīļa beigās.