Ziņas

Sabiedrība

Siguldiešiem internetā būs pieejamas ziņas par pilsētas kapsētā apbedītajām personām

Interneta mājaslapā “www.cemety.lv” ir digitalizēta informācija par kapsētā apbedītajām personām, apbedījumu atrašanās vietu un vietas fotofiksācija, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Tāpat mājaslapā būs pieejama visa aktuālā kapsētas informācija – plānotie kapusvētki, informācija par kapsētas uzturētājiem un noslēgtajiem kopšanas līgumiem, kā arī aktētajām (nekoptajām) kapu vietām.

Šobrīd notiek darbs pie informācijas precizēšanas un papildināšanas, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar digitālajā kartē pieejamajiem datiem un neprecizitāšu gadījumā informēt Īpašumu un vides pārvaldības nodaļas kapu pārzini Māru Kraukli pa tālruni 29443322.

Siguldas novada kapsētu uzturēšanu nosaka saistošie noteikumi “Kapsētu uzturēšanas un lietošanas noteikumi Siguldas novadā” un Siguldas novada domes sēdes lēmums “Par maksas pakalpojumiem Siguldas novada kapsētās”. Ar noteikumiem iespējams iepazīties arī pašvaldības administrācijās.

Siguldas kapu digitalizāciju veica SIA “Cemety”. Siguldas kapu platība ir 8,57 ha, un pašvaldībai šis digitalizācijas projekts izmaksāja 7632 eiro.