Ziņas

Sabiedrība

Siguldas pašvaldības darbinieki tiksies ar iedzīvotājiem

Lai ikvienam Siguldas novada iedzīvotājam būtu iespēja klātienē pārrunāt aktuālos jautājumus un izteikt viedokli par pašvaldības darbu, Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics (RA) aicina iedzīvotājus uz tikšanos ar pašvaldības speciālistiem, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

“Tikšanās reizēs, kā ierasts, informēsim par šajā gadā paveikto un turpmākajos gados plānoto. Pašvaldības speciālisti ieklausīsies novadnieku viedokļos un ieteikumos, kā saimniekot labāk un efektīvāk. Tāpat kā pērn, klātesošajiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem,” atklāja Mitrevics.

Siguldas novada pašvaldības speciālisti aicina novadniekus pārdomāt jautājumus, par kuriem būtu vēlams diskutēt iedzīvotāju tikšanās laikā. Novadnieki savus jautājumus pašvaldībai var sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi “prese@sigulda.lv” vai arī uzdot novada pašvaldības mājaslapā “www.sigulda.lv”, izmantojot kontaktformu “Vēstule pašvaldībai”.

22.oktobrī pašvaldība jau tikās ar jauniešiem Jaunrades centrā, 3.novembrī plkst.17 tā tiksies ar iedzīvotājiem Allažu pagasta pārvaldē, 5.novembrī plkst.16 Mores pagasta pārvaldē, 10.novembrī plkst.17 Jūdažu sabiedriskajā centrā, 12.novembrī plkst.18 Siguldas pagasta kultūras namā, 13.novembrī plkst.10 plānota tikšanās ar novada lauku uzņēmējiem Siguldas pagasta kultūras namā, 16.novembrī plkst.18 koncertzālē “Baltais flīģelis”, savukārt 4.decembrī plkst.18 notiks tikšanās ar novada uzņēmējiem.