Ziņas

Sabiedrība

Siguldas pašvaldība piešķīrusi finansējumu decembrī plānotajām Eiropas kausa sacensībām bobslejā un skeletonā

Siguldas novada pašvaldība nolēmusi līdzfinansēt Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas organizētās sacensības Eiropas kauss bobslejā un skeletonā, kas notiks no 14.decembra līdz 20.decembrim bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldība, Siguldas novada dome bija saņēmusi priekšlikumu no biedrības “Latvijas Bobsleja un skeletona federācija” ar lūgumu finansiāli atbalstīt biedrības organizētās sacensības Eiropas kauss bobslejā un skeletonā. Eiropas kausa norise Siguldā Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas sacensību kalendārā tika iekļautas tikai 2015.gada vasarā, un šāda mēroga sacensības Siguldā notiks pirmo reizi. Eiropas kausa programmā būs sacensības skeletonā sievietēm un vīriešiem, kā arī bobsleja divnieku sacensības sievietēm un vīriešiem.

Kopējā pasākuma tāme tiek plānota vairāk nekā 60 000 eiro apmērā. Pasākuma norisei tika lūgts pašvaldības finansējums 4914 eiro apmērā pasākuma organizatorisko izdevumu segšanai. Piešķirto finansējumu plānots novirzīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai sacensību laikā.