Ziņas

Sabiedrība

Siguldas pašvaldība aicina iesūtīt idejas sporta kompleksa nosaukumam

Siguldas novada dome aicina iedzīvotājus iesūtīt idejas sporta kompleksa, kas top teritorijā pie Siguldas pilsētas stadiona, nosaukumam, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Teritorijā jau sākušies būvniecības sagatavošanas darbi, lai jau drīzumā uzsāktu Siguldas sporta kompleksa būvniecību. Drošības nolūkos būvlaukums ir norobežots ar žogu, izveidojot pagaidu gājēju ietvi A.Kronvalda ielā.

Jaunais sporta komplekss būs nozīmīgs ieguldījums novada un visas Latvijas sporta infrastruktūras attīstībā, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti izteikt idejas par atbilstošāko nosaukumu jaunajai būvei, līdz 10.oktobrim sūtot ierosinājumus uz e-pasta adresi “sportakomplekss@sigulda.lv”. Pēc 10.oktobra iesūtītie nosaukumu varianti tiks apkopoti un nodoti publiskai balsošanai pašvaldības mājaslapā “www.sigulda.lv”.

Jaunais Siguldas sporta komplekss atradīsies Siguldā, Ata Kronvalda ielā 7. Būvniecības iecerē plānots ēkas pirmajā stāvā izvietot galveno ieeju, sporta zāli, baseinu ar rekreācijas zonu, bet ēkas otrajā stāvā atradīsies vieglatlētikas sektors un fitnesa zona. Ēkai būs savienojums – slēgta pāreja – ar blakus esošo Siguldas pilsētas vidusskolu, kā arī funkcionāls savienojums ar vieglatlētikas stadionu. Ēkas projektēšanu un būvniecību saskaņā ar iepirkumu procedūru veic pilnsabiedrība “S.J.U.C.”. Sporta būves izmaksas ir vairāk nekā astoņi miljoni eiro.