Ziņas

Sabiedrība

Siguldas novada svētku laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi

No 29.maija līdz 31.maijam norisināsies Siguldas novada svētki “Sigulda – aizrautības dārzs”, kuru laikā plānoti satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Sigulda novada domes Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītājas vietniece Liene Jurkāne.

Piektdien, 29.maijā, no plkst.18 līdz 24 Siguldas dzelzceļa stacijas laukums par godu Siguldas novada ID karšu četru gadu jubilejai pārvērtīsies par svinēšanas dārzu, kuru kuplinās Siguldas novada uzņēmēju prezentācijas un ID karšu jubilejas piedāvājumi, bet mazos pasākuma apmeklētājus iepriecinās mīmi un Jauno jātnieku skola. Apmeklētāju drošībai no 28.maija plkst.15 līdz 31.maija plkst.1 satiksmi slēgs Ausekļa ielas posmā no Pils ielas līdz Raiņa ielai (apbraukšana pa Pils un Raiņa ielām).

Sestdien, 30.maijā, Siguldas novada svētku gājiena laikā no plkst.19 līdz 20 satiksmei būs slēgta Pils iela, maršrutā no Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma Ausekļa ielā 6 līdz Livonijas ordeņa Siguldas pilij Pils ielā 18, kā arī pēc gājiena satiksmei tiks slēgta Pils iela, posmā no stāvlaukuma pretī Dabas aizsardzības pārvaldei Baznīcas ielā 2 līdz Siguldas pils kompleksam.

Nepieciešamības gadījumā satiksme tiks slēgta no Cēsu ielas, Krišjāņa Barona ielas, Līvkalna ielas un Pils ielas krustojuma virzienā uz Siguldas pils kompleksu.

Svētdien, 31.maijā, novadniekus uz kopīgām brokastīm aicina Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics – Siguldas pils kompleksā no plkst.10.30 līdz 12 bērniem būs pieejamas atrakcijas un radošās darbnīcas, no plkst.11 līdz 11.45 uzstāsies grupa “Neon Saturdays”. Plkst.12 Siguldas pilsdrupu estrādē sāksies Mazie Siguldas novada deju svētki. Laikā no plkst.9 līdz plkst.16 satiksmei tiks slēgta Pils iela, posmā no stāvlaukuma pretī Dabas aizsardzības pārvaldei Baznīcas ielā 2 līdz Siguldas pils kompleksam.

Novada svētkos apstāšanās un stāvēšana atļauta stāvlaukumos Raiņa ielā 3, Pils ielā 6, Ausekļa ielā 6 (pretī kafejnīcai “Biskvīts”), Pils ielā pie Krišjāņa Barona pieminekļa, kā arī stāvlaukumā Pils ielā pie Dabas aizsardzības pārvaldes, Leona Paegles ielā 21, J.Poruka ielā 14 un citās vietās ielu malās atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem.

LETA