Ziņas

Sabiedrība

Siguldas novada Morē plāno izveidot sociālo pakalpojumu centru

Siguldas novada pašvaldība plānojusi izveidot sociālo pakalpojumu centru Mores pagastā, aģentūru LETA informēja Siguldas novada domes Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja Diāna Vītola.

Lai ideju realizētu, izveidots projekts, kura mērķis ir veikt Mores Amatu mājas, kas ir bijusī veikala ēka Siguldas ielā 7A, Morē, un ir pašvaldības īpašums, pārbūves projekta pirmo kārtu, pārbūvējot un aprīkojot daļu no ēkas, lai tajā izveidotu sociālo pakalpojumu centru Mores pagasta iedzīvotājiem. Labiekārtojot ēku, Mores pagasta iedzīvotājiem nākotnē tiks radīta iespēja iesaistīties arī dažādās sabiedriskās aktivitātēs. Ar laiku ēkā plānots izvietot Mores pamatskolas mājturības un tehnoloģiju kabineta telpas, kuras varēs izmantot gan skolēni, gan iedzīvotāji sevis pilnveidošanai un brīvā laika pavadīšanai.

Kā atklāja Vītola, šobrīd finansējums nav piešķirts. Deputātu lēmums bijis par dalību projektu konkursā, kas paredz pieteikuma iesniegšanu Rīgas rajona Lauku attīstības biedrības izsludinātajā projektu iesniegšanas pirmās kārtas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” laikā.