Ziņas

Sports

Siguldas Gada sportistu titulam izvirza Leldi Priedulēnu un brāļus Dukurus

Konkursā “Siguldas novada Sporta laureāts 2015” skeletonisti Lelde Priedulēna, Tomass Dukurs un Martins Dukurs ir izvirzīti kā kandidāti apbalvojumiem “Gada sportistes” un “Gada sportisti”, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Augsto sasniegumu sporta kategorijas nominācijā “Gada sportiste” galvenajai balvai izvirzītas arī kalnu slēpotāja Lelde Gasūna un kamaniņu braucēja Ulla Zirne, savukārt nominācijā “Gada sportists” galvenajai balvai izvirzīts arī bobslejists Jānis Strenga.

Tiks pasniegtas balvas arī tādās nominācijās kā “Gada jaunā sportiste”, kurā izvirzītas Sigita Bērziņa, Liāna Lencēviča, Jekaterina Romanova, “Gada jaunais sportists”, kurā izvirzīti Renārs Hans, Teodors Kerimovs, Kristaps Bruners, “Gada komanda”, kurā izvirzīta Jaunatnes volejbola komanda D2 grupā, Siguldas Sporta skolas U-15 basketbola komanda un Siguldas badmintona kluba komanda. “Gada skolotāja” nominācijai izvirzīti Sandra Ruša, Anda Vīksna un Ivo Alksnis.

Nominācijā “Gada treneris” izvirzīti visu iepriekš minēto sportistu treneri.

Savukārt tautas sporta kategorijas nominācijā “Gada sportiste” galvenajai balvai izvirzītas Laura Lapiņa, Zanda Abzalone un Alīda Ābola, nominācijā “Gada sportists” izvirzīti Uldis Kļaviņš, Guntis Lavrinovičs un Ilmārs Limbēns, nominācijā “Gada komanda” izvirzīta MTB velo komanda “SIGULDIETIS” un Siguldas veterānu futbola komanda, bet nominācijā “Neatlaidība sportā” izvirzīti Inese Mežaka, Edgars Koemecs un Matīss Zvaigzne.

Par mūža ieguldījumu sportā balvu saņems žurnālists, šaha komentētājs Uldis Deisons.

4.martā plkst.19 Siguldas novada Kultūras centrā notiks svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija Siguldas novada labākajiem sportistiem, komandām, treneriem un atbalstītājiem.

Šogad novada sportisti un sporta darbinieki saņems balvas 17 nominācijās. Pretendentus balvai varēja izvirzīt jebkurš Siguldas novada iedzīvotājs, sporta organizācija vai cita iestāde, aizpildot anketu par nominācijas kandidāta veikumu un sasniegumiem 2015.gadā. Izvirzītos kandidātus izvērtēja darba grupa. Titulu ieguvējus būs iespējams uzzināt tikai 4.martā, svinīgajā balvu pasniegšanas ceremonijā.

Savukārt iedzīvotāju balsojuma rezultātus par populārāko sporta pasākumu un populārāko sporta organizāciju būs iespējams uzzināt ceremonijas laikā. Visi nominanti, sporta mīļotāji, atbalstītāji un citi interesenti laipni aicināti uz svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju.