Ziņas

Sports

Siguldas Gada sportista titulu ieguvis skeletonists Martins Dukurs un kamaniņu braucēja Ulla Zirne

Siguldas “Gada sportista titulu” augsto sasniegumu sporta kategorijā saņēmis skeletonists Martins Dukurs, bet par “Gada sportisti” atzīta kamaniņu braucēja Ulla Zirne, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Piektdien tika apbalvoti konkursa “Siguldas novada Sporta laureāts 2015” uzvarētāji. Pasākumā īpašu balvu un Siguldas novada Domes Atzinību par mūža ieguldījumu sportā saņēma žurnālists, šaha komentētājs Uldis Deisons.

Līdzās Dukuram un Zirnei apbalvojumu – īpaši veidotu kausu un titulu “Siguldas novada Sporta laureāts 2015” saņēma vēl vairāki sportisti un nozares speciālisti.

Par “Gada treneri” augsto sasniegumu sporta kategorijā tika atzīts Ullas Zirnes treneris Kaspars Dumpis un Martina Dukura treneru komanda – Dainis Dukurs, Mihails Arhipovs, Mareks Mezencevs un Matiass Bīdemanis.

“Gada jaunās sportistes” tituls piešķirts badmintonistei un spīdmintonistei Jekaterinai Romanovai, bet par “Gada jauno sportistu” atzīts vieglatlēts un orientierists Kristaps Bruners.

Kategorijā “Gada treneris bērnu un jauniešu sportā” godināts Jekaterinas Romanovas treneris Ainārs Gureckis un Kristapa Brunera trenere Aina Lonija Ziediņa.

Par “Gada komandu bērnu un jauniešu sportā” atzīta Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas badmintona nodaļas komanda, bet “Gada skolotāja” tituls piešķirts Laurenču sākumskolas skolotājam Ivo Alksnim.

Par “Gada sportisti tautas sportā” kļuvusi orientieriste Alīda Ābola, bet par “Gada sportistu tautas sportā” – orientierists Ilmārs Limbēns. Savukārt tituls “Gada komanda tautas sportā” piešķirts MTB velo komandai “Siguldietis”.

Kategorijā “Neatlaidība sportā” godināts parabobslejists Matīss Zvaigzne.

Savukārt pēc iedzīvotāju balsojuma par populārāko Siguldas novada sporta pasākumu 2015.gadā atzīts Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, bet populārākās sporta organizācijas titulu ieguva Siguldas Pauerliftinga biedrība.

Tāpat virkne uzņēmēju un organizāciju saņēma Siguldas novada sudraba nozīmītes par atbalstu pašvaldībai dažādu sporta aktivitāšu īstenošanā.