Ziņas

Sabiedrība

Siguldā sāk vairāk nekā 380 000 eiro vērtos Televīzijas ielas rekonstrukcijas darbus

Šodien Siguldā sākta Televīzijas ielas rekonstrukcija, kuras laikā tiks izbūvēts jauns asfaltsegums un labiekārtota teritorija, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā. Ielas pārbūves izmaksas pārsniedz 380 000 eiro. Darbus veic pašvaldības atklātajā konkursā uzvarējušais uzņēmums SIA “Lemminkainen Latvija”.

Televīzijas ielā – no Dārza līdz Līvkalna ielai – plānota esošā asfaltseguma noņemšana un jauna asfaltseguma izbūve, kā arī teritorijas labiekārtošana, tai skaitā piebraucamo ceļu izbūve, autobusu pieturvietas ierīkošana, grāvju izveide un nostiprināšana, lietusūdens kanalizācijas un caurteku izbūve, ceļazīmju un drošības barjeras uzstādīšana, ielas horizontālo apzīmējumu uzklāšana. Televīzijas ielas pārbūve neskars jau izbūvēto un labiekārtoto gājēju-velosipēdistu celiņu.

Rekonstrukcijas darbi tiks veikti četros posmos un tiks sākti apmēram 700 metru garumā virzienā no Dārza ielas. Remontdarbu laikā iela būs izbraucama, taču satiksme tiks regulēta ar luksoforu. Tāpat ceļa malās tiks izvietotas ceļazīmes, kas brīdinās par remontdarbiem, kā arī informatīvais plakāts.

Siguldas novada pašvaldība šī gada sākumā izsludināja atklātu konkursu par asfaltseguma pārbūvi Televīzijas ielā, saņemot piedāvājumus no astoņiem pretendentiem. Līgums par ielas pārbūvi ar “Lemminkainen Latvijai” tika noslēgts šī gada jūlijā.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “Lemminkainen Latvija”, kas reģistrēta Rīgā, 2015.gadu noslēgusi ar 20 712 541 eiro lielu apgrozījumu un 806 583 eiro lielu peļņu.