Ziņas

Sports

Siguldā notiks bezmaksas sporta nodarbības

Lai sekmētu iedzīvotāju aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde no aprīļa līdz pat oktobrim organizēs bezmaksas sporta nodarbības, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Pirmā sporta nodarbība – skriešanas treniņš – notiks 19.aprīlī plkst.18, pulcēšanās paredzēta pie sporta kluba “Sigulda”. Nākamā nodarbība – veselības soļošana un nūjošana – notiks 26.aprīlī, savukārt 3.maijā notiks vispārattīstošās fiziskās sagatavotības treniņi.

Sporta nodarbības sertificētu treneru vadībā notiks katru otrdienu, no 19.aprīļa līdz pat 25.oktobrim. Nodarbībās, kas tiks organizētas sadarbībā ar sporta klubu “Sigulda”, aicināts piedalīties ikviens, kas vēlas savu brīvo laiku pavadīt aktivitātēs svaigā gaisā. Nodarbībās plānots ietvert dažāda veida aktivitātes – skriešanu, veselības soļošanu un nūjošanu, vispārattīstošās fiziskās sagatavotības treniņus un “Cigun” jeb veselības vingrošanu. Dalībnieku vecums ir neierobežots, tiek gaidīts ikviens interesents. Pateicoties Siguldas novada pašvaldības atbalstam, nodarbības būs bez maksas.

Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrībām “Cerību spārni” un “Aicinājums Tev”, jau kopš šī gada janvāra organizē vingrošanas nodarbības sertificēta trenera vadībā iedzīvotājiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Ar Siguldas novada pašvaldības organizēto bezmaksas sporta nodarbību grafiku būs iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapā “www.sigulda.lv”, kā arī pašvaldības sociālo tīklu kontos.