Ziņas

Uzņēmējdarbība

Siguldā māmiņas-uzņēmējas var pretendēt uz 2000 eiro lielu līdzfinansējumu projektu realizēšanai

Mudinot māmiņas īstenot idejas par sava biznesa sākšanu, Siguldas novada pašvaldība martā izsludinās konkursu “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, konkurss Siguldas novadā norisināsies pirmo reizi un tā mērķis ir motivēt māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un sākt komercdarbību, kā arī sekmēt jaunu darbvietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu. Konkursā varēs piedalīties Siguldas novadā deklarētas sievietes, kuras audzina bērnus vecumā līdz astoņiem gadiem.

Konkursa laikā pieejamais finansējums ir 6000 eiro. Maksimālais līdzfinansējums vienam pretendentam ir 2000 eiro. Finansējums tiks piešķirts, pamatojoties uz iesniegto tāmi. Atbalsta saņēmēja finansiālā līdzdalība ne mazāk kā 20%.

Konkurss norisināsies trīs kārtās – pieteikuma atbilstības administratīvajiem kritērijiem vērtēšana, pieteikuma atbilstības kvalitatīvajiem kritērijiem vērtēšana un pretendentu projektu prezentācija.

Konkursa uzvarētājiem ideja jārealizē Siguldas novada teritorijā. Konkursa pretendentiem tiks nodrošināta iespēja saņemt individuālas konsultācijas pieteikuma sagatavošanā un apmeklēt informatīvi izglītojošu semināru.