Ziņas

Sabiedrība

Siguldā atvērtas visas slēpošanas trases un slidotava

Labvēlīgie laikapstākļi ļāvuši Siguldas slēpošanas trasēm būt daļēji atvērtām jau nedēļu, bet no šodienas atvērtas visas slēpošanas trases un arī slidotava, aģentūru LETA informēja Siguldas novada pašvaldībā.

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra distanču slēpošanas trasē slēpotājiem pieejams 1,2 kilometrus garš un sešus metrus plats aplis ar ievilktu klasikas sliedi. Sportiskākam slēpojumam trasē izveidoti vairāki sniega kalniņi, savukārt iesācējiem piemērotāks būs 200 metrus garš stadiona aplis gan klasikas, gan slīdsoļa apgūšanai.

Darbojas arī inventāra noma, serviss, pieejamas dušas, pirts un “Concept2 SkiErg” trenažieris. Instruktora pakalpojumi pieejami pēc iepriekšēja pieteikuma. Trase atvērta darba dienās no plkst.15 līdz plkst.20, otrdienās un ceturtdienās līdz plkst.21, brīvdienās – no plkst.10 līdz plkst.20 sestdienās un plkst.18 svētdienās.

Šodien Siguldas Pilsētas trase sāks sezonu, atverot Lielā kalna labo pusi. Darbosies “T-bar” pacēlājs. Servisa ēkā pieejama inventāra noma un citi pakalpojumi. Rīt, 6.decembrī, no plkst.9 līdz plkst.14 sadarbībā ar “Burusports” Siguldas Pilsētas trasē norisināsies “Head” jauno slēpju testi. Trase atvērta darba dienās no plkst.12 līdz plkst.21, sestdienās no plkst.9 līdz plkst.21, svētdienās – no plkst.9 līdz plkst.20. Sniega daudzumam trasē var sekot līdzi ” www.ocs.lv” tīmekļa kamerās.

Kaķīškalna slēpošanas trase šodien no plkst.14 gaida visus slēpot gribētājus uz Lielā kalna. Darbosies pacēlājs, un servisa ēkā būs pieejama inventāra noma un instruktora pakalpojumi slēpotājiem un snovotājiem. Vecāki var pieteikt bērnus Kaķīškalna slēpošanas skoliņā. Nodarbības notiek sestdienās un svētdienās no plkst.11. Trase atvērta darba dienās no plkst.14 līdz plkst.22 un brīvdienās no plkst.9 līdz plkst.22.

Kā īpašu jaunumu šogad Kaķīškalns piedāvā slidotavu. No 10.decembra būs pieejama arī slidu noma, bet līdz tam te ikviens laipni aicināts slidot ar savām slidām. Maksa par slidotavas izmantošanu pieaugušajiem ir trīs eiro par stundu un pieci eiro par divām, bet par visu dienu – seši eiro. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam pienākas 50% atlaide.

Kordes trase sākusi sezonu ar Mazā kalna atvēršanu, darbojas arī pacēlājs. Četri sniega lielgabali, iestājoties lielākam aukstumam, turpinās šaut sniegu uz Lielā kalna, lai iespējami ātrāk atvērtu arī to.

No otrdienas līdz svētdienai trasē pieejami instruktora pakalpojumi, brīvdienās no plkst.12 līdz plkst.14 pieejamas nodarbības slēpošanas skoliņā. Trase atvērta darba dienās no plkst.14. līdz plkst.22 un brīvdienās no plkst.10 līdz plkst.22.

Reiņa trasē turpina darboties daļa galvenās trases un viens pacēlājs, bet, sākot ar rītdienu, 6.decembri, apmeklētājiem būs pieejams viss Lielais kalns, iesācēju kalns un puse bērnu parka, kā arī darbosies lentes pacēlājs. Servisa mājā pieejama inventāra noma un instruktora pakalpojumi.

Vecāki aicināti pieteikt pašus mazākos Reiņa trases bērnu slēpošanas skoliņā. Pirmās nodarbības norisināsies jau sestdien 0. un 1.līmenī. Gan sestdien, gan svētdien nodarbību laiks 0.līmenim būs plkst.10.30 un plkst.14, 1.līmenim – plkst.11.

Sniega ražošana bērnu parkā joprojām turpinās, lai drīzumā varētu nodrošināt slēpošanas skoliņu arī ar 2. un 3.līmeņa nodarbībām. Trase atvērta darba dienās no plkst.14 līdz plkst.22, sestdienās no plkst.10 līdz plkst.22 un svētdienās no plkst.10 līdz plkst.20.

LETA