Ziņas

Sabiedrība

Siguldā atvērta distanču slēpošanas trase; uzsākta sniega ražošana arī kalnu slēpošanas trasēs

Līdz ar piemērotu laikapstākļu iestāšanos Siguldā ir sākta aktīva sniega ražošana un ir atvērta distanču slēpošanas trase Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā 400 metru garumā.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, sniega ražošana sākta arī Siguldas un apkaimes kalnu slēpošanas trasēs.

Gada pēdējā dienā – 31.decembrī – pirmās kalnu slēpošanas trases plānots atvērt Kaķīškalnā, Kordes trasē un Reiņa trasē, savukārt Siguldas Pilsētas trase varētu tikt atvērta nākamās nedēļas nogalē. Kaķīškalna slēpošanas trases darba laiks 31.decembrī būs no plkst.9 līdz 20 un 1.janvārī no plkst.12 līdz 20, savukārt Reiņa trase 31.decembrī būs atvērta no plkst.10 līdz 18 un 1.janvārī no plkst.10 līdz 22.

Plānots, ka 31.decembrī Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra distanču slēpošanas trase būs pieejama jau 1,2 kilometru garumā un tā apmeklētājiem būs pieejama no plkst.12 līdz 17.

Sniega daudzumu un distanču slēpošanas trases kvalitāti iespējams novērtēt Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra tīkla kamerā. Sporta un aktīvās atpūtas kompleksa servisa ēkā apmeklētājiem pieejama slēpju noma, serviss, dušas un pirts.