Ziņas

Uzņēmējdarbība

SIA “Rūjienas saldējums” apgrozījums pērn sarucis par miljonu eiro

Uzņēmuma SIA “Rūjienas saldējums” apgrozījums sarucis par 1 050 026 eiro, sasniedzot 1 417 885 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Neskatoties uz to, ka apgrozījums krities par 42%, zaudējumu summa, salīdzinot ar 2013.gadu, samazinājusies – ja 2013.gadā tā bija -54 016 eiro, tad šogad sasniegusi – 8583 eiro, kuru, kā minēts uzņēmuma vadības ziņojumā, plānots segt no iepriekšējo gadu peļņas.

Aizvadītā gada laikā SIA “Rūjienas saldējums” iegādājās pamatlīdzekļus, jaunas vitrīnas, iepakošanas iekārtu, veica telpu remontus, veica avansa maksājumus jaunu saldējuma nogatavināšanas vannu iegādei un turpināja saldējuma ražošanu. 2014.gadā sabiedrība sāka privātās preču zīmes “Narvesen” un “Laima” saldējumu ražošanu.

2014.gadā uzņēmums veicis jaunu produktu izstrādi, tirgus izpētes un reklāmas pasākumus, kā arī strādājis pie patērētāju izpratnes un gaumes veidošanas, sniedzot patērētājiem informāciju par kvalitatīvu produktu no dabīgām izejvielām.

Kā norādīts vadības ziņojumā, 2015.gadā tiek plānota tālākā uzņēmuma darbības attīstība, eksporta darījumu turpināšana, kā arī jauna veida produktu ražošana.

SIA “Rūjienas saldējums” dibināts 2009.gadā. 84% uzņēmuma kapitāldaļas pieder SIA “Rogul”, savukārt 16% – Igoram Miezim.

LETA