Ziņas

Uzņēmējdarbība

SIA “Beātus” plāno būtiski uzlabot produktu iepakojumu

Cēsīs reģistrētais maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs un mazumtirgotājs SIA “Beātus” plāno paplašināt maizes un konditorejas izstrādājumu pārdošanas tirgu un būtiski uzlabot produktu iepakojumu, liecina informācija uzņēmuma vadības ziņojumā par 2015.gadu.

SIA “Beātus” nodarbojas arī ar ēdināšanas pakalpojumiem, telpu nomu un kopš 2015.gada oktobra arī ar viesnīcas pakalpojumu nodrošināšanu.

2015.gadā veikta kafejnīcas “Solo” Jāņa Poruka ielā 21, Cēsīs, rekonstrukcija. SIA “Beātus” noslēgusi ilgtermiņa nomas līgumu uz 12 gadiem par viesnīcas, kafejnīcas un restorāna telpu nomu. Noslēgtais nomas līgums uzņēmumam dod iespēju darboties citās uzņēmējdarbības sfērās, tādējādi nodrošinot stabilitāti uzņēmumam kopumā.

Uzņēmums plāno strādāt arī pie produkcijas kvalitātes uzlabošanas un klientu apkalpošanas līmeņa celšanas. Viesnīcas pakalpojumu kvalitātes celšanas nolūkos paredzēts veikt istabiņu kosmētisko remontu.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “Beātus” apgrozījums 2015.gadā palielinājies par 3%, sasniedzot 10 944 566 eiro. Sarukusi uzņēmuma peļņa – ja 2014.gadā tā bijusi 913 365 eiro, pērn sasniegusi 760 062 eiro. Uzņēmums nodarbinājis 178 cilvēkus, kas ir par diviem vairāk nekā gadu iepriekš.

Uzņēmuma valde nolēmu 2015.gadā gūto peļņu izlietot gan dividenžu izmaksai, gan ieguldīt uzņēmuma tālākā attīstībā.

SIA “Beātus” reģistrēta 1992.gadā. Uzņēmums īpašnieks ir Uldis Kvants.