Ziņas

Sports

Sezonu sāk ar uzvaru

Ar uzvaru savā laukumā jauno florbola sezonu iesāka Cēsu “Lekrings”. Jau ierasti sezona sākas ar spēli, kurā tiekas iepriekšējās sezonas finālisti, šoreiz “Lekrings” un “Mogo – RTU/ Rockets”. Atgādināšu, ka finālā cēsnieki svinēja pārliecinošu uzvaru 9:4.

Šoreiz rezultātu pirmie atklāja viesi, taču līdz trešdaļas beigām mājnieki bija panākuši 2:1. Precīzi bija Toms Šmits un Emīls Dzalbs. Otra trešdaļa bija bagāta vārtu guvumiem, kopā komandas guva astoņus vārtus, piecus no tiem – Cēsu komanda. Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Aleksandrs Abramovs, pa reizei vārtus guva Andris Malkavs, Andris Rajeckis un Pauls Erenbots. Pēc divām trešdaļām 7:4 “Lekrings” labā un likās, ka spēles liktenis ir izšķirts. Taču mājnieki piebremzēja savu uzbrukumu, iniciatīvu pārņēma viesi, un trešajā periodā krietni vairāk darba bija Cēsu komandas vārtsargam Anrijam Ventam. Rīgas komanda pa viņa vārtiem izdarīja 15 metienus, kamēr mājnieki pretinieka vārtsargu traucēja tikai trīs reizes. Pateicoties A. Ventam, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju mājinieku rindās, darbībai, Cēsu komandai izdevās nosargāt minimālu uzvaru 7:6.

To, ka šī sezona varētu būt spraiga, liecina pirmo spēļu rezultāti. No piecām aizvadītajām spēlēm tikai vienā uzvara gūta ar vairāk nekā vienu vārtu pārsvaru (“FK Kurši” – “Talsi/ Krauzers” 8:5). Divas spēles noslēdzās pamatlaikā ar vienu vārtu pārsvaru, bet jau minētās Cēsu spēles panākumu pret “Ķekavas buldogs” guva “FBK Valmiera/ Via” 6:5. Trīs vārtus valmieriešu labā guva Ivo Balodis. Vēl divās spēlēs uzvarētāju noteica pēcspēles soda metienos, tā “FK Rīga” pieveica “Rubeni” un “Ulbroka/ FS Masters” – “Lielvārdi”.