Ziņas

Sabiedrība

Septiņas lietas – labas lietas

Foto: Jānis Gabrāns

Vēja spārniem paskrējis gads, ko esam pavadījuši valsts simtgades zīmē. Galvenā svinību diena vairs nav aiz kalniem, taču svētku gaisotnē netiek piemirstas arī ikdienas lietas un darbi.

Mūsu, laikraksta “Druva” redakcijas, darbs ir gādāt, lai četras reizes nedēļā jūsu rokās nonāktu mūsu veikums, kurā iespējami plašāk cenšamies paraudzīties uz notikumiem un procesiem astoņos novados. Ar valsts simtgadi jau svētki nebeigsies, jo Cēsu pusē 2019.gads būs īpaši aktīvs ar to, ka tiks atzīmēta Cēsu kauju simtgade. “Druva” sekos līdzi gan šim notikumam, gan visiem citiem gada notikumiem Amatas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadā. Būsim gatavi uzklausīt jūsu ierosinājumus, par kādiem procesiem, problēmām, par kuriem cilvēkiem jūs gribētu lasīt mūsu laikraksta slejās.

Atgādinām, ka sākusies laikrakstu, žurnālu abonēšana nākamajam, 2019., gadam, turpinot ilg-gadējo tradīciju, arī šogad esam sarūpējuši gan nākamā gada kalendāru, gan septiņas ikdienā noderīgas lietas, kuru izlozēs tiks iekļauti abonementi, kas 2019.gadā “Druvu” pasūtījuši vismaz pusgadam.

SIA “Cēsu Druva” valdes priekšsēdētāja un laikraksta redaktore Andra Gaņģe atzīst: “Mantu loterija “Druvai” ir sena tradīcija, kas vienmēr saistās ar patīkamām emocijām. Īpaši jauks ir brīdis, kad tiek izlozēti laimējušie. Gandarījums, ja noderīgas lietas saņem ilggadēji lasītāji, parasti tā arī notiek. Taču esam pateicīgi visiem avīzes lasītājiem, arī tiem, kas izvēlas īsākus abonēšanas termiņus. Pateicoties tam, ka lasītāji mums uzticas, jau vairākus gadus esam abonētākais reģionālās preses izdevums Vidzemē, tā liecina Latvijas Preses izdevēju asociācijas informācija, un otrais abonētākais Latvijā starp reģionālajām avīzēm, kas iznāk latviešu valodā. Tas uzliek arī lielāku atbildību, veidojot saturu, gatavojot korespondences.”
Runājot par laimestiem, katru gadu kaut kas pamainās to klāstā, to ietekmē arī tehnoloģiju attīstība, bet vienmēr tās ir ikdienā – mājā un virtuvē – noderīgas lietas. Visticamāk, katram jau tādas ir īpašumā, taču ik pa laikam der veco modeli nomainīt pret jaunāku, vai var paglabāt brīdim, kad mājā esošā ierīce izies no ierindas, tad nebūs jāsatraucas, kur ņemt vietā.

Tā kā ēst gatavošana vienmēr bijusi cieņā, internetā pieejamas visas pasaules receptes, mājas pavāriem noderēs virtuves svari, jo ne vienmēr var paļauties uz sajūtām, reizēm stingri jāievēro recepte.

Garšīgu mājas vafeļu cienītājiem jācer, ka jums tiks vafeļu panna, kas ļaus iepriecināt gan sevi, gan ģimenes locekļus, pagatavojot vai nu saldās vai sāļās vafeles.

Virtuvē lieti noderēs arī elektriskā tējkanna vai mikseris, bez tā grūti iztikt, ja patīk gatavot. Savukārt mājas uzkopšanai noderēs “Bosch” putekļu sūcējs, bet apģērbu gludināšanai – “Philips” gludeklis.

Turpinot ierasto tradīciju, galvenā balva arī šogad būs – televizors. Šoreiz laimīgais saņems 40 collu LED televizoru “Sharp”. Izloze notiks janvāra otrajā pusē.

Taču visi, kas “Druvu” abonējuši kaut tikai gada pirmajam mēnesim, līdz ar gada pirmo laikraksta numuru saņems arī “Druvas” kalendāru, kas šogad tapis sadarbībā ar Vecpiebalgas fotogrāfu Aivaru Ošiņu.

“Druvu” 2019.gadam iespējams abonēt “Latvijas Pasta” nodaļās, pie pastniekiem, internetā www.abone.pasts.lv, pa informatīvo tālruni 67008001, 27008001, kā arī laikraksta redakcijā Cēsīs, Gaujas ielā 8. Abonējot laikrakstu redakcijā, nav jāmaksā par abonementa noformēšanu. Šie izdevumi atkritīs arī tad, ja laikrakstu abonēsiet minētajā interneta e-adresē vai pa “Latvijas Pasta” informatīvajiem tālruņiem.

Loterijas atļaujas Nr.5396