Ziņas

Uzņēmējdarbība

Seminārs Vidzemes nevalstiskajām organizācijām

Piektdien plkst.15 Valmieras novada fonda (VNF) telpās notiks informatīvs seminārs Vidzemes reģiona nevalstiskajām organizācijām par trim projektu konkursiem, kas izsludināti sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Kā aģentūru LETA informēja VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš, jūlija sākumā fonds izsludināja trīs projektu konkursus, kuru virsmērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību, iedzīvotāju līdzdalību, starpkultūru dialogu un mazākumtautību kultūras mantojuma saglabāšanu Vidzemes reģionā. Tajos var piedalīties ikviena Vidzemē reģistrēta biedrība un nodibinājums, kā arī citu novadu organizācijas, kas pasākumus vēlas īstenot Vidzemē. Viens projekts var saņemt finansējumu līdz pat 3000 eiro.

Seminārā nevalstiskās organizācijas varēs iepazīties ar konkursa noteikumiem un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pilna informācija par konkursiem un nolikumi pieejami fonda mājaslapas “www.vnf.lv” sadaļā “Īsteno ideju”.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš visiem konkursiem ir 30.jūlija plkst.17. Šajā laikā pieteikumam ir jābūt saņemtam fondā neatkarīgi no piegādes veida. Trīs nedēļu laikā tie tiks izvērtēti, un jau no 1.septembra līdz 2016.gada 15.janvārim projektus varēs īstenot.

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija Valmieras apkaimē, tomēr arvien biežāk pasākumus īsteno visā Vidzemē. Fonda pamatdarbības joma ir ziedojumu piesaiste, lai atbalstītu vietējo iedzīvotāju iniciatīvas. 10 gadu laikā ar fonda un ziedotāju atbalstu īstenoti 170 projekti par 120 000 eiro.