Ziņas

Sabiedrība

Seile reģionālajā vizītē apmeklēs Cēsis

Rīt, 4.decembrī, izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile dosies reģionālajā vizītē uz Cēsīm, kur apmeklēs vairākas Cēsu izglītības iestādes, tiksies ar pedagogiem, skolēniem un skolēnu vecākiem, kā arī Cēsu pašvaldības vadību un izglītības speciālistiem.

Kā aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā, kopā ar ministri Cēsis apmeklēs Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Edvards Smiltēns (V).

Ministre apmeklēs Rāmuļu pamatskolu un tiksies ar skolas pedagogiem. Cēsu 2.pamatskolā notiks saruna ar skolas administrāciju, pedagogiem un atbalsta personālu. Cēsu internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā ministre iepazīsies ar atbalsta pasākumiem bērniem ar speciālām vajadzībām, tostarp bērniem ar mācīšanās grūtībām un mācīšanās traucējumiem.

Pēcpusdienā Seile Cēsu Bērnu un jauniešu centrā ar Cēsu novada Jauniešu domes pārstāvjiem un pilsētas jauniešiem diskutēs par kvalitatīvas izglītības izpratni. Reģionālo vizīti noslēgs tikšanās ar Cēsu Vecāku domi, kas ir novada pašvaldības ilggadējs sadarbības partneris izglītības attīstības jautājumos, kā arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra apmeklējums.