Ziņas

Kriminālziņas

Sedā aplaupa veikalu, Jaunalūksnes pagastā auto iebrauc upē

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 24 nodarījumi pret īpašumu, kā arī reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no tiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies četri vadītāji. Noformēti 115 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 62 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

7.augustā pulksten 18:25 Smiltenes novadā, Smiltenes pagastā, 2013.gadā dzimis zēns iespieda roku betona maisītājā. Bērns nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Savukārt vakar pulksten 2:10 Strenču novadā, Sedā, saņemta informācija, ka pārtikas un sadzīves preču veikalam nostrādāja signalizācija. Ierodoties apsardzei, konstatēts, ka veikalam ar akmeni izsists loga stikls un nozagta nauda aptuveni 800 eiro apmērā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

8.augustā pulksten 7:58 Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā, autoceļa Alūksne – Zaiceva 11. kilometrā, 1953.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, bojājot ceļa apzīmējumu un iebraucot upē. Ceļu satiksmes negadījumā nebija cietušo, bojāta automašīna. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

8.augustā ap pulksten 20:20 Valmierā, Rīgas un Kazarmu ielas krustojumā, notika sadursme starp 1959.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “Volkswagen Golf” un velosipēda vadītāju – 1983.gadā dzimušu sievieti. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.