Ziņas

Sabiedrība

Saulkrastu novadā pabeigta Zvejniekciema stadiona rekonstrukcija

Saulkrastu novadā noslēgusies Zvejniekciema stadiona rekonstrukcija, kuras laikā ir nojauktas vecās stadiona dzelzsbetona tribīnes, ierīkota virszemes ūdeņu drenāžas sistēma, izbūvēts kvalitatīvs futbola laukums ar Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) standartiem atbilstošu mākslīgā zālāja iesegumu, izveidoti divi vieglatlētikas sektori ar dabīgo zālienu, tāllēkšanas bedre, skrejceļš, kā arī divi pludmales volejbola laukumi.

Kā aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marika Grasmane, apmeklētāju ērtībai ierīkots plašs autotransporta stāvlaukums. Lai nodrošinātos pret ļaunprātīgu īpašumu bojāšanu un vandalismu, stadiona teritorija ir nožogota un aprīkota ar apgaismojumu un video novērošanas sistēmu.

Jaunais stadions plānots kā galvenā novada āra sporta būve un kalpos ne tikai blakus esošās Zvejniekciema vidusskolas vajadzībām, bet paplašinās visu Saulkrastu novada iedzīvotāju sportošanas iespējas, sekmēs veselīgu dzīvesveidu un jauno sporta talantu izaugsmi.

Zvejniekciema stadiona rekonstrukcijas darbi tika sākti šā gada jūlijā. Projekta īstenošanai tika piesaistīts Eiropas Savienības Zivsaimniecības fonda (EZF) finansējums. Darbus veica atklātā konkursa rezultātā izvēlētā pilnsabiedrība “Buildimpeks Sport”. Projekta kopējās izmaksas ir 458 593 eiro bez PVN, no kā EZF sedza gandrīz 180 000 eiro.

LETA