Ziņas

Izklaide

Saulkrastos sāksies “Amigo Dzintara dziesmu” vasaras tūre

Ar brīvdabas koncertu un zaļumballi 3.jūlijā Saulkrastu estrādē sāksies “Amigo Dzintara dziesmu” aptaujas vasaras tūre, aģentūru LETA informēja “Amigo” sabiedrisko attiecību konsultante Liene Krīvena.

Koncertā piedalīsies aptaujas otrās sezonas uzvarētāji – grupa “Baltie lāči”, kā arī citi spilgtākie un klausītāju iemīļotākie izpildītāji. Saulkrastu estrādē uzstāsies arī grupas “Liepavots”, “Galaktika”, “Tekila”, “Laimas muzykanti”, “Dakota”, kā arī Aigariņš, Santa Zapacka un māsas Legzdiņas. Tie ir mūziķi, kuri visas aptaujas sezonas garumā guvuši skatītāju mīlestību un atzinību, bet tagad dosies ciemos pie saviem klausītājiem, lai īstenotu “Amigo Dzintara dziesmu” misiju – padarītu skaistākās dziesmas pieejamas ikvienam.

Koncertu vadīs radio un televīzijas raidījumu vadītāji Velga Vītola un Juris Hiršs. Pēc koncerta zaļumballē visus priecēs grupas “Baltie lāči” un “Klaidonis”.

Mobilo sakaru operatora Amigo aizsāktā aptauja ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem šlāgermūzikas pasākumiem Latvijā. “Amigo Dzintara dziesmu” aptaujas otrā sezona noslēdzās 13.jūnijā, kad Fināla koncertā Jelgavā tika noteikta tautā visiemīļotākā melodija, un tā ir grupas “Baltie lāči” dziesma “Pacel glāzi priekam”. Aptaujas trešā sezona sāksies 1.augustā. Jau zināms, ka starp pirmā mēneša deviņām kompozīcijām būs grupu “Sestā jūdze”, “Lustīgais blūmīzers” un “Tērvete”, kā arī muzikālās apvienības “Promenāde” u.c. dziesmas.

Tautā populārākās melodijas un mākslinieki dosies pie mūzikas cienītājiem visā Latvijā līdz pat 22.augustam, aicinot gan dziedāt līdzi, gan no sirds izdejoties. Biļetes uz koncertiem vēl iespējams iegādāties “Biļešu paradīzē”.