Ziņas

Sabiedrība

Salacgrīvas novadā notiks jauno izpildītāju konkurss “Dziedam dabā!”

Salacgrīvas novadā, pie Veczemju klintīm, kempingā “Klintis”, 2.jūnijā no plkst.12 norisināsies jauno izpildītāju konkurss “Dziedam dabā!”.

Kā aģentūru LETA informēja Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāve Inese Pabērza, pasākums norisināsies jau otro gadu un tā nolūks ir tuvināt bērnus dabai, pierādīt, ka, par spīti daudzajām mūsdienu tehnoloģijām un sasniegumiem mūzikas atskaņošanas jomā, cilvēka balss ir un paliek visskaistākais “instruments”. Līdztekus konkursa norisei tā dalībniekiem un līdzjutējiem būs iespēja iepazīst dabā notiekošos procesus, darboties Dabas aizsardzības pārvaldes organizētajās radošajās studijās un uzzināt daudz interesantu faktu par Ziemeļu biosfēras rezervātu.

Konkursā piedalīsies solisti un mūzikas kolektīvi (vecumā no 5 līdz 18 gadiem) no Vidzemes reģiona un Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā esošo novadu izglītības un pirmsskolas izglītības iestādēm.

Konkursu organizē kempings “Klintis” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Salacgrīvas novada pašvaldību un Salacgrīvas novada mūzikas skolu.