Ziņas

Sabiedrība

Salacgrīvas novadā izveidota tūrisma konsultatīvā padome

Lai labāk koordinētu tūrismā jomā iesaistīto uzņēmēju darbu, veidotu sadarbību ar novada domi un plānotu veiksmīgu attīstību, izveidota Salacgrīvas novada tūrisma konsultatīvā padome, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Padomē ievēlēti deviņi padomes locekļi – Gundega Ruciņa, Edmunds Birkenbergs, Līga Ločmele, Ojārs Jūliks, Anita Emse, Juris Zālītis, Liene Preimane, Inga Ādamsone, Evija Klēviņa. Par padomes priekšsēdētāju izvēlēta Gundega Ruciņa.

Šīs nedēļas sākumā Salacgrīvas novada tūrisma jomas pārstāvji pulcējās kompleksā “Rakari”, lai pārrunātu savas jomas aktualitātes un izveidotu Salacgrīvas novada tūrisma konsultatīvo padomi.

Tūrisma informācijas centra vadītāja Liene Some-Tiesnese neslēpa prieku, ka ieradušies tik daudz šīs jomas pārstāvju un iecere par padomes izveidi realizēsies.

Pirms prezentācijas par aktuālajām un tematiskajām lietām, tūrisma uzņēmējus uzrunāja novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (RA). Arī viņš neslēpa gandarījumu par novada tūrisma konsultatīvās padomes veidošanu.

“Tūrisms mūsu pusē kļūst arvien plašāks, interese par pakalpojumiem pieaug, un pašvaldība ir gatava palīdzēt. Mēs esam likumdevējs, jūs – vietējie uzņēmēji, lai pieņemtu efektīvākos un pareizākos lēmumus mums ir jāstrādā roku rokā, jo jūsu profesionālais viedoklis mums ir svarīgs. Mums jāstrādā kopā. Novēlu mums veiksmīgu sadarbību, mēs būsim gatavi jūs uzklausīt un priecāsimies par kopīgi labi pieņemtiem lēmumiem,” vēlējis Straubergs.

Novada domes priekšsēdētājs ir gatavs piedalīties tūrisma konsultatīvās padomes sēdēs, lai informētu par novadā notiekošo un uzklausītu viedokļus.