Ziņas

Sabiedrība

Salacgrīvā no ūdenstilpnes izcelts noslīcis cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, no 7.decembra  plkst. 6.30 līdz 8.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet piecus uz glābšanas darbiem. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka vakar Smiltenes novadā dzēsti divi ugunsgrēki. Plkst. 20.03 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Grundzāles pagastu, kur ar atklātu liesmu 100 m² platībā dega ēkas mansards un jumta konstrukcijas. Plkst. 2.57 ugunsgrēks tika likvidēts. Savukārt plkst. 21.11 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Smiltenes novada Bilskas pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega starpstāvu pārsegums, kā arī otrā stāva starpsiena  10 m² platībā. Plkst. 1.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Salacgrīvas novadā. Tur no Salacas upes glābēji izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts Policijas pārstāvjiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju  palīdzība bija nepieciešama Rīgas ielā Rūjienā un Viestura ielā Gulbenē, kur, nepareizi ekspluatējot  apkures sistēmas mājokļos, bija radies piedūmojums. Ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja likvidēt piedūmojumu un izvēdināt telpas. Savukārt, palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Burtnieku novada Valmieras pagastā no 2,5 metrus dziļas akas izcēla tur iekritušo suni un nodeva to saimniekam.