Ziņas

Sabiedrība

Salacgrīvā būs iespēja iepazīt pavasara norises dabā

Ar izzinošu pasākumu “Laiks mosties un doties pa pēdām!” sestdien, 2.aprīlī, Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Ziemeļvidzeme” Salacgrīvā turpinās aktivitāšu ciklu dabas iepazīšanai “Gadalaiku pēdas dabā jeb par dažiem “Kāpēc un kā?””.

Kā aģentūru LETA informēja Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāve Inese Pabērza, no plkst.11 lieli un mazi interesenti aicināti pulcēties dabas izglītības centrā “Ziemeļvidzeme”, kur sākotnēji teorētiski būs iespēja uzzināt par pirmā “atmodas” mēneša norisēm dabā. Savukārt pēc tam būs iespēja doties aptuveni divu stundu ilgā pārgājienā, kura laikā tiks pētīti koku pumpuri un skaras, niedru dzinumi, noteiktas koku sugas, skatīti skudru pūžņi u.c. norises dabā piekrastē.

Lai plānotu pasākuma norisi, pārvalde aicina iepriekš pieteikties līdz 31.martam, zvanot pa telefonu 26329412 vai rakstot e-pastu uz adresi “inta.soma@daba.gov.lv”.

Aktivitāšu cikls “Gadalaiku pēdas dabā jeb par dažiem “Kāpēc un kā?”” dabas izglītības centrā “Ziemeļvidzeme” norisināsies reizi gadalaikā, tādējādi aicinot interesentus sekot līdzi un iepazīt norises dabā visa gada garumā.