Ziņas

Sports

Sākusies Vecpiebalgas darts sezona

Kamēr Cēsīs šautriņu mešana joprojām ir atvaļinājuma režīmā, Vecpiebalgas klubs sācis jau kārtējo sezonu. Vecpiebalgas čempionātā paredzēts aizvadīt deviņas kārtas, no kurām ieskaitē vērtēs astoņu labāko posmu rezultātus. Sacensībās tiek noteikts kopējs vērtējums dāmu un kungu konkurencē, bet sezonas noslēgumā trīs labākās dāmas no kopējā kopvērtējuma tiks apbalvotas ar kausiem.

Kā vēsta sacensību rīkotāji, uz sezonas pirmo kārtu ieradās 32 dalībnieki, viņu vidū septiņas dāmas no tuvākiem un tālākiem novadiem – Cēsīm, Gulbenes, Kārsavas, Lizuma, Ludzas, Madonas, Melnbāržiem, Valmieras, Veselavas, Vestienas, Viļāniem un Vecpiebalgas novada. Astoņiem dalībniekiem šī bija debija Vecpiebalgas čempionātā, bet Jēkabs Zommers no Taurenes vispār pirmo reizi piedalījās šautriņu mešanas sacensībās.

Kā jau ierasts, vispirms notika cīņas apakšgrupās, lai noskaidrotu 16 labākos, kas turpina spēles par godalgotajām vietām. Jāteic, ka šī bija debitantu diena, jo pirmajā sešniekā ierindojās četri no viņiem. Par uzvarētāju kļuva Aivars Šutka no Viļāniem, kurš finālā pārspēja mājnieku Gunāru Zommeru. Trešajā vietā debitants Laimonis Naglis, kurš pārspēja pērnās sezonas čempionu, mājnieku Oskaru Kuzmanu. Arī divās nākamajās vietās sacensību debitanti, piektā Marija Ružāne no Viļāniem, sestais Modris Kandavnieks no Valmieras.

Turnīra rīkotāji informē, ka sakarā ar to, ka vairāki kluba biedri strādā un mācās Rīgā un piektdienās viņiem ir problēmas ierasties Vecpiebalgā, nākamās kārtas notiks sestdienās.